E.mokymų turinį kuria kvalifikuoti, ilgametę suaugusiųjų ugdymo patirtį sukaupę profesionalai, kurių specializacija apima vadovavimą, lyderystę, organizacijų ir asmeninio produktyvumo didinimą, komandinio darbo gerinimą, derybinių ir projektų valdymo įgūdžių tobulinimą, asmenybinių galių, potencialo didinimą, kūrybingumo puoselėjimą ir kitas sritis. Prie kasdienio Jūsų tobulėjimo prisidės reiklūs, išradingi, empatiški, pozityvūs ir itin charizmatiški specialistai.

Romanas Gaidukas

Ugdymo partneris, ekspertas

Jei siekiate puikių verslo rezultatų, tačiau Jums svarbu neprarasti svarbiausių žmonių, Romanas Jums patiks! Jo strateginis mąstymas ir ilgametė darbo su skirtingų įmonių vadovais patirtis padeda rasti tikrąsias problemų priežastis ir taip jas pašalinti sistemingai ir ilgam. Pastaraisiais metais Romanas dirba su stambiausių tarptautinių korporacijų bei kompanijų vadovais bei specialistais, vadovauja sisteminiams vadovų ugdymo ir organizacijų plėtros pokyčių projektams įmonėse Lietuvoje. Yra daugelio autorinių tyrimų ir mokymų metodikų autorius, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius.

Specializacija:

Romanas yra įgijęs verslo administravimo laipsnį („Executive MBA“), vadybos magistro studijas tęsė JAV (Regent University). Papildomai specializavosi rinkodaros srityje. Ugdymo partneris taip pat yra sertifikuotas koučingo, koučerių supervizorių (Jungtinė Karalystė), Adizes ir pokyčių valdymo specialistas.

 • Lyderių ir vadovų efektyvumo didinimas

 • Sisteminis mąstymas ir strateginis valdymas

 • Pokyčių valdymo projektai

 • Vadovų koučingas („Executive Coaching“)

Ieva Iacob

Ugdymo partnerė, koučingo specialistė, fasilitatorė

Ieva yra unikalus draugiško griežtumo derinys. Pasitelkdama tinkamą sveiko humoro ir savikritikos dozę, ji geba užtikrinti, kad Klientai pasiektų užsibrėžtų tikslų. Ugdymo partnerės vedami mokymai yra smagūs, niekuomet neprailgsta, tačiau ir nesupainiojami su žaidimais ar laisvalaikiu, nes Ieva nuolat reikalauja rezultato. Ieva savo karjerą pradėjo delfinų terapijos srityje, vėliau veiklą susiejo su verslo pasauliu. Nuo 2004 m. konsultacijų ir mokymų versle, Ieva yra sukūrusi keletą tęstinių autorinių akademijų, taip pat asmeninio ir organizacijų efektyvumo didinimo sprendimų.

Specializacija:

Ieva yra įgijusi psichologijos bakalauro laipsnį, organizacijų psichologijos ir konsultavimo magistro laipsnį (Golden Gate University, JAV), taip pat – koučerio-supervizoriaus kvalifikacinį laipsnį (Jungtinė Karalystė). Ugdymo partnerė yra daugelio mokymų metodikų autorė: sisteminio organizacijų tobulinimo metodo „Solution Gear“, pagrindinių vadovo kompetencijų tyrimo „Grand View 360°” bendraautorė, produktyvumo didinimo metodikos „Less is More“ autorė.

 • Asmeninio ir organizacijų efektyvumo didinimas

 • Pagrindinių vadovo kompetencijų tobulinimas, vadovų koučingas („Executive Coaching“)

 • Sisteminis Klientų aptarnavimo tobulinimas

 • Kūrybingumo skatinimas

 • Fasilitavimas

Dr. Arvydas Būta

Ugdymo partneris, ekspertas

Vienas žinomiausių lyderystės ir vadovavimo srities konsultantų Lietuvoje šioje srityje specializuojasi nuo 2003-iųjų. Daugybės mokymų programų bei metodikų autorius, diegia sisteminius organizacijų tobulinimo sprendimus. Ugdymo partneris yra aktyvus daugelio profesinių asociacijų narys, Lietuvos šokio-judesio asociacijos steigėjas, Lietuvos psichologų sąjungos, Lietuvos humanistinės psichologijos narys. Nuo 2003 metų dirba ISM Executive School vadovų magistrantūros programose. Arvydo mokymai nepalieka abejingų. Kodėl? Sužinosite tik išbandę patys!

Specializacija:

Arvydas yra socialinių mokslų (psichologija) daktaras, registruotas Europos psichologas. Taip pat yra įgijęs Inscape Publishing’s DiSC produktų naudojimo ir taikymo, grupinės psichoterapijos, integracinės šokio-judesio psichologijos ir psichoterapijos, į kūną orientuotos psichoterapijos pagrindų ir kt. kvalifikacijas (Georgia State University, ICCASI, Manchester University, European Case Clearing House, LIPD, EAP, European Association for Counseling Professional Psychotherapeutic League).

 • Vadovavimo meistriškumas

 • Asmenybės galios, kūno ir emocinis intelektas

 • Kūrybingumas, kūrybinio mąstymo technikos

 • Unikalios lyderystės programos

 • Savęs ir komandų motyvavimas

 • Pokyčių valdymas

Lina Preikšienė

Ugdymo partnerė, organizacijų psichologė

Lina sugeba išgirsti daugiau, nei yra pasakoma žodžiais. Tai jai padeda rasti kalbą su bet kurio tipo žmonėmis, sprendžiant įvairiausius žmogiškųjų išteklių valdymo iššūkius. Ji geba subtiliai ir visoms pusėms priimtiniausiu būdu išspręsti situacijas, atsižvelgdama į Kliento pageidavimus. Linos veikla prasidėjo nuo Klientų aptarnavimo, todėl ji yra sukaupusį daug mokymų ir tyrimų šioje srityje patirties. Pastaruosius kelerius metus Lina daugiausiai laiko skiria sisteminiams personalo valdymo srities projektams įmonėse.

Specializacija:

Lina turi organizacijų psichologo magistro laipsnį, taip pat baigė verslo administravimo specialybę (Vytauto Didžiojo universitetas). Vėliau įgijo profesionalaus mokymų trenerio sertifikatą (2008), koučingo specialisto sertifikatą (2007) „Benchmarking“ konsultanto sertifikatą (2011). Stažavosi Jungtinėse Amerikos Valstijose mokymų kompanijoje Linkage (2012). Podiplomines studijas baigė (2018) Lietuvos sveikatos mokslų universitete (įsisąmoninimo grįstos kognityvinės elgesio terapijos pagrindai – įgyta „mindfulness“ trenerio kompetencija).

 • Sisteminis vadovų ugdymas

 • Vadovų rezervo formavimas ir ugdymas

 • Žmogiškųjų išteklių valdymas (veiklos valdymo sistemos diegimas, kompetencijų modelio kūrimas, vertybių sistemos diegimas ir t.t.)

 • Sąmoningumo (mindfulness) didinimas, streso valdymas

 • Organizacijų mikroklimato, vadovų kompetencijų vertinimas

 • Darbuotojų motyvavimas ir lojalumo stiprinimas

Gediminas Anužis

Ugdymo partneris, lektorius

Situacinė lyderystė Gediminą „patraukė“ ne be reikalo. Itin skirtingų įmonių (nuo gamybinių iki prekybinių bei bankų) vadovai mini tai, kad šis ugdymo partneris puikiai sugeba įsijausti į jų situaciją, ją perprasti ir dirbti būtent su jiems aktualiais klausimais – ar tai būtų vadovavimas, ar pardavimai. Gediminas teigia, kad jam svarbiausia rezultatas, o ir pardavimai, ir vadovavimas iš esmės yra apie tą patį – įtaką.

Specializacija:

Klaipėdos universitete įgijo socialinių mokslų bakalauro laipsnį, stažavosi Norvegijos Karalystės Krisitiansand miesto „Agder“ universitete (Universitetet i Agder). Mykolo Romerio universitete baigė ES politikos ir administravimo magistro studijų programą. 2011 m. baigė tarptautinius grupinės psichologijos metodikų kursus (Gruzija). 2015 m. gilinosi į situacinės lyderystės metodiką Londone, Varšuvoje bei Lietuvoje. Kvalifikaciją kėlė kursuose „Young People Enterpreneurship“ Vokietijoje, nuolat dalyvauja „Train the Trainer“ sesijose.

 • Situacinė lyderystė organizacijoje

 • Efektyvaus komandinio darbo principai

 • Asmeninio efektyvumo didinimas darbe ir gyvenime

 • Meistrų ir vedėjų akademijos

 • Profesionalūs pardavimai bei Klientų aptarnavimas

 • Streso ir konfliktų valdymas

Irina Rušmanė

Ugdymo partnerė, sertifikuota NLP trenerė

Dirbdama su auditorija, Irina sugeba prikaustyti visų susirinkusiųjų dėmesį. Turėdama didelę profesinę patirtį, ugdymo partnerė geba rasti kontaktą su bet kokia auditorija. Jos vedami mokymai yra ne tik sunkių gabaritų temų bei klausimų nagrinėjimas – tai „gyvas“ bendravimas, įtraukiantis visus dalyvius. Irina ilgus metus dirbo vidine trenere, todėl gerai išmano technikas, padedančias ne tik ugdyti kitus, bet ir pačiam greičiau pasiekti asmeninių bei organizacijos rezultatų.

Specializacija:

Irina turi verslo administravimo magistro laipsnį (ISM universitetas), savo kvalifikaciją yra tobulinusi The Neuro-Linguistic Programming Institute (Maskva), Direct Marketing Academy (Liubliana), International Coaches Union, International Coach&Trainer Association, International Enneagram Association.

 • Vidurinės grandies vadovų kompetencijų ugdymas

 • Pardavėjų potencialo bei produktyvumo didinimas

 • Neurolingvistinis programavimas (NLP), Eneagrama

 • Meistrų ir vedėjų akademijos

 • Savęs ir kitų pažinimas

Robertas Mincevičius

Ugdymo partneris, ekspertas

Robertas – mokymų ekspertas, pripažįstamas tarptautinėse auditorijose, konsultavimo srityje dirbantis nuo 2004 metų. Jis sėkmingai sprendžia įmonių veiklos pertvarkymo, efektyvumo didinimo, organizacijos augimo suvaldymo klausimus. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais Lietuvoje ir daugelyje EMEA regiono šalių. Unikali Roberto kompetencija – projektų valdymas. Lengvai perteikia praktikoje pritaikomą informaciją ir padeda diegti sudėtingus verslo modelius, o tai itin gelbsti Klientams, norintiems žinias paversti realiu veiksmu.

Specializacija:

Robertas verslo administravimo magistro ir bakalauro laipsnius įgijo Vilniaus universitete. Ugdymo partneris sertifikuotas dirbti su GTD® (Getting Things Done®), GlobeSmart® , Microsoft Soft-Skills, VitalSmarts, Vervago ir CAPT (MBTI ir TKI) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Yra pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas (Microsoft ECG Top 10), ilgametis tarptautinio mokymų tinklo partneris Baltijos šalyse.

 • Efektyvus vadovavimas, problemų sprendimas organizacijoje

 • Tarpkultūrinis bendradarbiavimas, rezultatyvi komunikacija

 • Asmeninio produktyvumo didinimas, prezentavimas

 • Projektų valdymas

 • Pardavimų ir pirkimų derybos

Balys Viršutis

Ugdymo partneris, lektorius

Vadovavimo ir pardavimų meno Balys mokėsi teorinius modelius testuodamas praktikoje. Baigęs verslo studijas, dar 2008-aisiais pradėjo dirbti mokymų ir konsultacijų, o vėliau ir pardavimų bei marketingo srityse, kur greitai tapo vadovu. Pradėjęs verslo konsultanto karjerą, Balys vengia dalinti greitus patarimus, jis gilinasi į Kliento veiklos specifiką ir taip siūlo efektyviausius sprendimus. Balys yra sertifikuotas daugelio pasaulyje pripažintų metodikų (pvz. Core Strength, Accountability builder, Story Telling®, NLP Master Practicioner®, Leadership Builder Trainer®, etc.) praktikas, aktyvus kovinės savigynos sistemos SAVBOR instruktorius bei geidžiamas pranešėjas konferencijose.

Specializacija:

Balys yra įgijęs Verslo vadybos (BMA) bakalauro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Balys taip pat yra sertifikuotas pagal Story Telling®, NLP Master Practicioner®, Leadership Builder Trainer®, Accountability Builder Trainer®, SAVBOR Ground Fighting®, Core Strengths® metodikas.

 • Problemų sprendimas ir sprendimų priėmimas

 • Efektyvus vadovavimas siekiant ambicingų tikslų

 • Vadovo asmeninis efektyvumas

 • Pokyčių valdymas

 • Derybos ir aktyvūs pardavimai

Nerijus Šėža

Ugdymo partneris, lektorius

Nerijus mėgsta eksperimentuoti, bet tam iš anksto kruopščiai pasiruošia. Darbas su juo - tikras malonumas, nes tai labai konkretus, viską apmąstantis konsultantas. Jo įžvalgos bei rekomendacijos visuomet susijusios su Klientų veiklos specifika, todėl visuomet vertingos. Konsultantas savo veiklą pradėjo nuo praktinės veiklos versle, vėliau dirbo bene geriausių lektorių kalve laikomoje ISM, kitose auštosiose mokyklose. 2001-aisiais pradėtą konsultacinę veiklą Nerijus sėkmingai sieja su vadovaujančiomis pareigomis aviacijos srityje. Konsultantas yra sertifikuotas dirbti su daugeliu Lietuvoje pripažinimą pelniusių „Inscape Publishing“ metodikų.

Specializacija:

Nerijus įgijo viešojo administravimo magistro laipsnį Kauno technologijos universitete. Vėliau baigė tęstines Europos Sąjungos studijas, įgijo NLP ir Eneagrama trenerio, koučingo specialisto kvalifikaciją. Stažavosi Vokietijoje, Danijoje, Italijoje, Lenkijoje, Velse, Rusijoje. Sertifikuotas mokymui ir kompetencijos vertinimui su metodikomis: DiSC®, Time Management Profile®, Innovate with C.A.R.E. Profile®, Stressprofile®, Work expectations Profile®, 360 Assessment Instrument.

 • Vadovavimo ir lyderystės kompetencijų tobulinimas

 • Asmenybės tipologija vadovavime ir pardavimuose

 • Sudėtingos derybos

 • Komandinis darbas

Ieva Daubaraitė-Palmquist

Ugdymo partnerė

Pozityvumą ir gerą energiją spinduliuojanti Ieva Klientus stebina nestandartiniais sprendimais ir sudominančiu, įtraukiančiu informacijos pateikimu. Ieva turi net 15 metų patirties pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, viešųjų ryšių, projektų valdymo bei vadovavimo srityse, įvairiose skirtingų kultūrų ir tarptautinėse organizacijose. Daugiausia dėmesio ši ugdymo partnerė telkia į įmonių kultūrą, žmogiškųjų išteklių įdarbinimą, veiklos vertinimą, talentų vystymą, koučingą ir organizacijos vystymosi klausimus.

Specializacija:

Ieva yra įgijusi Tarptautinio verslo valdymo bakalauro ir magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, IBS); Vadovų MBA laipsnį (ISM Vilnius / Oslo), žinias gilino Pozityvios organizacinės psichologijos magistro studijų metu (PPS Singapore). Turi Tarptautinio marketingo sertifikatą (Baden-Württemberg Akademie Vokietija), studijuoja Taikomąją organizacinę psichologiją (Anglia Ruskin University, Cambridge).

 • Organizacinės kultūros pokyčių valdymas; į augimą orientuotos (growth mindest) kultūros ugdymas

 • Organizacinio efektyvumo didinimas, kompanijos sąmoningumo ugdymas

 • Stiprybėmis paremta lyderystė/koučingas

 • Kūrybinio mąstymo ugdymas

 • Fasilitavimas

Linas Dungveckis

Ugdymo partneris

Linas nuo 2002 metų vadovavo karių ir civilių kolektyvams, kuriuos sudarė nuo 7 iki 120 žmonių. Nuo 2017 metų veda lyderystės paskaitas, seminarus ir mokymus Lietuvos karo akademijoje bei kitose organizacijose. Lyderystės temomis rašo straipsnius ir tinklaraštį. Vadovauja vadovų 360 vertinimo ir ugdymo programos Deep Leadership diegimui Lietuvos kariuomenėje. Tarptautinių karinių lyderystės ir švietimo konferencijų pranešėjas.

Specializacija:

Personalo administravimo Bakalauro laipsnį Linas įgijo Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Sertifikuotas dirbti su Deep Lead programa (Deep Lead Inc). Yra baigęs Vadovų koučingo programą (Estijos gynybos koledžas) bei Lyderystės psichologijos kursą (Sandhursto karališkoji karo akademija, JK), Organisational Leadership programą (North Western universitete, Coursera). Mokosi Educational Leadership magistrantūros studijose Tamperės taikomųjų mokslų universitete.

 • Transformacinė lyderystė

 • Vadovų ugdymas/koučingas

 • Komandos formavimas

 • Kasdieninės derybos ir konfliktai

 • Delegavimas ir grįžtamasis ryšys

Paulius Mačiulevičius

Ugdymo partneris

Pauliaus akademinė ir profesinė patirtis apima žurnalistiką, psichologiją ir investicijų konsultacijas. Nuo 2014 metų jis veda patyrimines programas verslo organizacijoms ir konsultuoja individualiai. Savo programų metu Paulius diegia efektyvios komunikacijos komandoje principus, padeda dalyviams pamatyti naują santykį su kolegomis, išgrynina kliuvinius ir įkvepia juos spręsti. Pauliaus programose daug veiksmo ir refleksijos, sesijų metu atrandami vidiniai resursai, kurie padeda efektyviau atlikti užduotis ir tobulėti. Daug laiko praleidęs kelionėse ir susipažinęs su įvairiomis Rytų ir Vakarų sąmoningumo plėtimo praktikomis, Paulius moko jas integruoti į organizacinę verslo aplinką.

Specializacija:

Paulius Vilniaus universitete baigė Žurnalistikos, Psichologijos studijas. Ugdymo partneris gilino žinias ICF, Baltijos koučingo centre. Studijuoja Humanistinės egzistencinės psichoterapijos institute (HEPI).

 • Emocinė kompetencija

 • Komunikacija komandoje, bendravimo įgūdžiai

 • Pokyčių valdymas

 • Improvizacija

 • Koučingas

Vega Dikčienė

Ugdymo partnerė

Vega yra psichologė, koučingo ir NLP sričių sertifikuota meistrė, sertifikuota verslo, koučingo ir NLP trenerė. Ugdymo partnerė turi daugiau nei 20 metų patirties individualaus ir grupinio konsultavimo bei personalo kvalifikacijos kėlimo, grupinių diskusijų vedimo ir mokymų srityse. Konsultantė taip pat vadovavo verslo konsultacijų bendrovės ugdymo padaliniui, yra autorinių mokymų programų autorė ir bendraautorė. Turi patirties dirbant tiek su verslo, tiek su viešuoju (valstybiniu) segmentu.

Specializacija:

Vega įgijo Psichologijos bakalauro ir magistro laipsnius Vilniaus universitete. Taip pat ji yra sertifikuota patyriminių mokymų trenerė, verslo neurolingvistinio programavimo (NLP) trenerė, profesionali koučingo specialistė.

 • Personalo, konfliktų ir streso valdymas

 • Lyderystė ir ugdantysis vadovavimas

 • Asmeninis efektyvumas

 • Viešas kalbėjimas

 • Pardavimai ir derybos

Kontaktai

Susisiekite ir gaukite nemokamą specialisto konsultaciją!

 • +370 670 33 132

 • info@grandpartners.lt